Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 26 MAJ 20:11
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Elcentral
nr. 621841

Elcentral handskar mm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 6 2022-05-25 22:26:39 350 kr
Budgivare 3 2022-05-23 10:44:00 300 kr
Budgivare 5 2022-05-22 15:57:49 250 kr
Budgivare 4 2022-05-20 17:27:39 200 kr
Budgivare 1 2022-05-20 09:54:02 175 kr
Budgivare 4 2022-05-20 17:27:36 175 kr
Budgivare 1 2022-05-20 09:54:02 150 kr
Budgivare 3 2022-05-20 16:21:22 125 kr
Budgivare 1 2022-05-20 09:54:02 100 kr
Budgivare 2 2022-05-20 12:42:34 75 kr
Budgivare 1 2022-05-20 09:54:02 50 kr