Auktionen avslutad:
125 kr
Avslutas: 26 MAJ 20:10
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Kulventiler
nr. 621840

Kulventiler t-kopplingar mm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (4 bud)
Budgivare 2 2022-05-26 19:47:55 125 kr
Budgivare 1 2022-05-20 15:04:19 100 kr
Budgivare 2 2022-05-26 19:47:44 75 kr
Budgivare 1 2022-05-20 15:04:19 50 kr