Auktionen avslutad:
600 kr
Avslutas: 26 MAJ 20:09
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Soptunna
nr. 621839

Soptunna galvad äldre H=72 D=55

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (14 bud)
Budgivare 7 2022-05-26 20:02:39 600 kr
Budgivare 6 2022-05-26 20:04:03 550 kr
Budgivare 7 2022-05-26 20:02:39 500 kr
Budgivare 6 2022-05-26 18:31:59 450 kr
Budgivare 4 2022-05-26 19:09:09 400 kr
Budgivare 6 2022-05-26 18:31:59 300 kr
Budgivare 5 2022-05-25 17:55:40 250 kr
Budgivare 3 2022-05-22 08:34:12 200 kr
Budgivare 4 2022-05-24 09:01:48 175 kr
Budgivare 3 2022-05-22 08:34:12 150 kr
Budgivare 4 2022-05-24 09:01:32 125 kr
Budgivare 3 2022-05-22 08:34:12 100 kr
Budgivare 2 2022-05-21 20:06:30 75 kr
Budgivare 1 2022-05-20 14:17:32 50 kr