Auktionen avslutad:
150 kr
Avslutas: 26 MAJ 19:56
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Emaljerad
nr. 621803

Emaljerad gryta D=35

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (6 bud)
Budgivare 2 2022-05-26 19:53:25 150 kr
Budgivare 3 2022-05-26 19:51:32 125 kr
Budgivare 2 2022-05-26 19:44:26 100 kr
Budgivare 3 2022-05-26 19:51:24 100 kr
Budgivare 2 2022-05-26 19:44:26 75 kr
Budgivare 1 2022-05-21 04:45:38 50 kr