Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 26 MAJ 19:54
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Slowcooker
nr. 621800

Slowcooker

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 1 2022-05-26 19:48:16 300 kr
Budgivare 4 2022-05-26 19:51:09 300 kr
Budgivare 1 2022-05-26 19:48:16 250 kr
Budgivare 4 2022-05-26 19:47:11 200 kr
Budgivare 1 2022-05-26 17:15:31 175 kr
Budgivare 3 2022-05-26 13:45:14 150 kr
Budgivare 1 2022-05-26 17:15:16 150 kr
Budgivare 3 2022-05-26 13:45:07 100 kr
Budgivare 2 2022-05-26 04:47:19 75 kr
Budgivare 1 2022-05-20 20:15:32 50 kr