Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 27 MAJ 19:00
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Salt
nr. 621766

Salt och pepparkvarnar, Skeppshult

Anmärkningar: Bruksslitage

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 8 2022-05-27 18:54:08 350 kr
Budgivare 7 2022-05-27 17:21:46 300 kr
Budgivare 6 2022-05-26 22:58:29 250 kr
Budgivare 5 2022-05-23 23:04:34 200 kr
Budgivare 6 2022-05-26 22:58:26 200 kr
Budgivare 5 2022-05-23 23:04:34 175 kr
Budgivare 4 2022-05-23 22:34:07 150 kr
Budgivare 3 2022-05-23 08:53:24 125 kr
Budgivare 2 2022-05-22 16:09:27 100 kr
Budgivare 2 2022-05-22 16:09:27 75 kr
Budgivare 1 2022-05-20 19:09:16 50 kr