Auktionen avslutad:
1 500 kr
Avslutas: 26 MAJ 20:20
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
TV
nr. 621664

TV, LG, 55-tum, väggstativ och fjärrkontroll, tillverkad 2013

Anmärkningar: Bruksslitage, ej testad

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (25 bud)
Budgivare 5 2022-05-26 20:17:55 1 500 kr
Budgivare 6 2022-05-26 20:15:35 1 400 kr
Budgivare 4 2022-05-26 20:14:30 1 300 kr
Budgivare 5 2022-05-26 20:13:52 1 200 kr
Budgivare 4 2022-05-26 20:14:28 1 200 kr
Budgivare 5 2022-05-26 20:13:52 1 100 kr
Budgivare 4 2022-05-25 07:05:43 1 000 kr
Budgivare 5 2022-05-26 20:13:41 950 kr
Budgivare 4 2022-05-25 07:05:43 900 kr
Budgivare 5 2022-05-26 20:13:35 850 kr
Budgivare 4 2022-05-25 07:05:43 800 kr
Budgivare 5 2022-05-26 20:13:29 750 kr
Budgivare 4 2022-05-25 07:05:43 700 kr
Budgivare 5 2022-05-25 00:47:52 650 kr
Budgivare 4 2022-05-23 09:41:36 600 kr
Budgivare 5 2022-05-25 00:47:45 600 kr
Budgivare 4 2022-05-23 09:41:36 550 kr
Budgivare 5 2022-05-25 00:47:38 500 kr
Budgivare 4 2022-05-23 09:41:36 450 kr
Budgivare 5 2022-05-25 00:47:26 400 kr
Budgivare 4 2022-05-23 09:41:36 350 kr
Budgivare 3 2022-05-22 14:40:45 300 kr
Budgivare 3 2022-05-22 14:40:45 100 kr
Budgivare 2 2022-05-21 20:11:51 75 kr
Budgivare 1 2022-05-20 19:15:19 50 kr