Auktionen avslutad:
900 kr
Avslutas: 26 MAJ 19:44
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Kameror
nr. 621634

Kameror, filmkameror mm, bland annat Nikon, Olympus

Anmärkningar: Bruksslitage, ej testade

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (21 bud)
Budgivare 1 2022-05-26 19:41:27 900 kr
Budgivare 2 2022-05-23 00:28:38 850 kr
Budgivare 1 2022-05-22 22:34:56 800 kr
Budgivare 2 2022-05-20 11:02:41 750 kr
Budgivare 3 2022-05-20 10:55:19 700 kr
Budgivare 2 2022-05-20 11:02:39 650 kr
Budgivare 3 2022-05-20 10:55:19 600 kr
Budgivare 2 2022-05-20 11:02:37 550 kr
Budgivare 3 2022-05-20 10:55:19 500 kr
Budgivare 2 2022-05-20 11:02:35 450 kr
Budgivare 3 2022-05-20 10:55:19 400 kr
Budgivare 2 2022-05-20 11:02:10 350 kr
Budgivare 3 2022-05-20 10:55:19 300 kr
Budgivare 2 2022-05-20 11:02:04 250 kr
Budgivare 3 2022-05-20 10:55:19 200 kr
Budgivare 2 2022-05-20 11:01:57 175 kr
Budgivare 3 2022-05-20 10:55:19 150 kr
Budgivare 2 2022-05-20 11:01:55 125 kr
Budgivare 3 2022-05-20 10:55:19 100 kr
Budgivare 2 2022-05-19 21:52:08 75 kr
Budgivare 1 2022-05-19 21:07:19 50 kr