Auktionen avslutad:
500 kr
Avslutas: 25 MAJ 19:22
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Gardinstång
nr. 621595

Gardinstång äldre L=145

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 5 2022-05-25 08:24:01 500 kr
Budgivare 4 2022-05-25 18:24:33 500 kr
Budgivare 5 2022-05-25 08:23:44 400 kr
Budgivare 4 2022-05-24 17:10:28 350 kr
Budgivare 3 2022-05-22 09:39:42 300 kr
Budgivare 2 2022-05-21 21:14:52 250 kr
Budgivare 3 2022-05-22 09:39:14 200 kr
Budgivare 2 2022-05-21 21:14:52 75 kr
Budgivare 1 2022-05-19 17:54:09 50 kr