Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 25 MAJ 19:50
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Kameror
nr. 621482

Kameror, Canon EOS10, Ikonta och Konica

Anmärkningar: Bruksslitage, ej testad

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 3 2022-05-25 19:47:07 400 kr
Budgivare 7 2022-05-25 19:28:14 350 kr
Budgivare 6 2022-05-25 18:01:17 300 kr
Budgivare 2 2022-05-25 17:34:31 250 kr
Budgivare 5 2022-05-25 12:30:47 200 kr
Budgivare 2 2022-05-24 00:48:59 175 kr
Budgivare 4 2022-05-23 13:19:50 150 kr
Budgivare 2 2022-05-20 22:30:37 125 kr
Budgivare 3 2022-05-20 22:07:03 100 kr
Budgivare 2 2022-05-18 21:17:46 75 kr
Budgivare 1 2022-05-18 21:15:16 50 kr