Auktionen avslutad:
650 kr
Avslutas: 23 MAJ 19:08
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Symaskin Bernette
nr. 621270

Symaskin Bernette

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 4 2022-05-23 19:04:10 650 kr
Budgivare 2 2022-05-23 08:01:35 600 kr
Budgivare 2 2022-05-16 22:24:07 400 kr
Budgivare 4 2022-05-18 11:46:16 350 kr
Budgivare 2 2022-05-16 22:24:07 300 kr
Budgivare 3 2022-05-17 21:27:18 250 kr
Budgivare 2 2022-05-16 22:24:07 125 kr
Budgivare 3 2022-05-17 21:27:04 100 kr
Budgivare 2 2022-05-16 22:24:07 75 kr
Budgivare 1 2022-05-16 20:56:42 50 kr