Auktionen avslutad:
1 000 kr
Avslutas: 23 MAJ 19:09
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Symaskin Overlock Bernette
nr. 621269

Symaskin Overlock Bernette med tillbehör

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (25 bud)
Budgivare 7 2022-05-23 19:06:02 1 000 kr
Budgivare 8 2022-05-23 18:59:51 950 kr
Budgivare 9 2022-05-23 18:57:02 900 kr
Budgivare 8 2022-05-23 18:42:31 850 kr
Budgivare 7 2022-05-23 17:12:52 800 kr
Budgivare 6 2022-05-23 17:01:27 750 kr
Budgivare 7 2022-05-23 17:12:39 750 kr
Budgivare 6 2022-05-23 17:01:27 700 kr
Budgivare 7 2022-05-23 17:12:34 650 kr
Budgivare 6 2022-05-23 17:01:27 600 kr
Budgivare 7 2022-05-23 17:12:25 550 kr
Budgivare 6 2022-05-23 17:01:27 500 kr
Budgivare 7 2022-05-23 17:12:16 450 kr
Budgivare 6 2022-05-23 17:01:27 400 kr
Budgivare 1 2022-05-20 21:40:01 350 kr
Budgivare 4 2022-05-20 11:28:16 300 kr
Budgivare 1 2022-05-20 21:39:55 300 kr
Budgivare 4 2022-05-17 05:56:29 250 kr
Budgivare 5 2022-05-19 20:00:34 200 kr
Budgivare 4 2022-05-17 05:56:29 175 kr
Budgivare 5 2022-05-19 20:00:29 150 kr
Budgivare 4 2022-05-17 05:56:29 125 kr
Budgivare 3 2022-05-16 20:56:50 100 kr
Budgivare 2 2022-05-16 20:23:48 75 kr
Budgivare 1 2022-05-16 20:03:30 50 kr