Auktionen avslutad:
1 500 kr
Avslutas: 23 MAJ 19:08
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Hushållsassistent Electrolux
nr. 621268

Hushållsassistent Electrolux med tillbehör

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (25 bud)
Budgivare 8 2022-05-23 18:57:17 1 500 kr
Budgivare 9 2022-05-23 19:05:26 1 400 kr
Budgivare 8 2022-05-23 18:34:27 1 300 kr
Budgivare 11 2022-05-23 11:29:15 1 200 kr
Budgivare 12 2022-05-23 13:44:49 1 100 kr
Budgivare 11 2022-05-23 11:29:15 1 000 kr
Budgivare 12 2022-05-23 13:44:32 950 kr
Budgivare 11 2022-05-23 11:29:15 900 kr
Budgivare 9 2022-05-20 13:57:18 850 kr
Budgivare 10 2022-05-23 00:27:31 850 kr
Budgivare 9 2022-05-17 18:56:39 800 kr
Budgivare 8 2022-05-17 10:13:06 750 kr
Budgivare 9 2022-05-17 18:56:33 700 kr
Budgivare 8 2022-05-17 10:13:06 650 kr
Budgivare 6 2022-05-17 00:05:38 600 kr
Budgivare 8 2022-05-17 10:12:45 600 kr
Budgivare 6 2022-05-17 00:05:38 350 kr
Budgivare 7 2022-05-17 00:41:36 300 kr
Budgivare 6 2022-05-17 00:05:26 200 kr
Budgivare 5 2022-05-16 23:36:58 175 kr
Budgivare 3 2022-05-16 21:28:40 150 kr
Budgivare 4 2022-05-16 21:10:04 125 kr
Budgivare 3 2022-05-16 20:57:36 100 kr
Budgivare 2 2022-05-16 20:18:18 75 kr
Budgivare 1 2022-05-16 19:50:30 50 kr