Auktionen avslutad:
75 kr
Avslutas: 25 MAJ 19:20
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Glassmaskin
nr. 621253

Glassmaskin, ugn, kaffebryggare, citrusspress och mjölkskummare.

Anmärkningar: Bruksslitage.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (2 bud)
Budgivare 2 2022-05-21 17:53:59 75 kr
Budgivare 1 2022-05-18 21:39:16 50 kr