Auktionen avslutad:
100 kr
Avslutas: 21 MAJ 19:21
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Oszilloscope
nr. 621153

Oszilloscope

Anmärkningar: ej testat på plats

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (3 bud)
Budgivare 3 2022-05-21 17:47:33 100 kr
Budgivare 2 2022-05-20 21:48:51 75 kr
Budgivare 1 2022-05-14 20:33:55 50 kr