Auktionen avslutad:
1 600 kr
Avslutas: 22 MAJ 21:02
Utropspris:  4 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Videokamera
nr. 621103

Videokamera, Canon XA10

Anmärkningar: Bruksslitage, ej testad

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (20 bud)
Budgivare 9 2022-05-22 20:51:27 1 600 kr
Budgivare 7 2022-05-20 23:26:30 1 500 kr
Budgivare 8 2022-05-20 23:23:56 1 400 kr
Budgivare 7 2022-05-18 06:59:01 1 300 kr
Budgivare 8 2022-05-20 23:23:53 1 300 kr
Budgivare 7 2022-05-18 06:59:01 1 200 kr
Budgivare 6 2022-05-17 05:58:42 1 100 kr
Budgivare 6 2022-05-17 05:58:42 1 000 kr
Budgivare 7 2022-05-18 06:55:36 950 kr
Budgivare 6 2022-05-17 05:58:42 400 kr
Budgivare 7 2022-05-18 06:55:17 350 kr
Budgivare 6 2022-05-17 05:58:42 300 kr
Budgivare 3 2022-05-17 20:10:07 250 kr
Budgivare 6 2022-05-17 05:58:42 200 kr
Budgivare 5 2022-05-16 23:01:09 175 kr
Budgivare 4 2022-05-16 18:46:33 150 kr
Budgivare 2 2022-05-16 16:03:40 125 kr
Budgivare 3 2022-05-16 12:09:14 100 kr
Budgivare 2 2022-05-16 07:20:36 75 kr
Budgivare 1 2022-05-16 00:05:40 50 kr