Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 22 MAJ 19:08
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Fotoblixtar
nr. 621006

Fotoblixtar med stativ 2 st, Visico Elfin VL-200

Anmärkningar: Bruksslitage, ej testade

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 1 2022-05-21 20:21:58 400 kr
Budgivare 3 2022-05-18 01:45:04 350 kr
Budgivare 2 2022-05-17 11:31:42 300 kr
Budgivare 1 2022-05-17 06:04:11 250 kr
Budgivare 1 2022-05-17 06:04:11 175 kr
Budgivare 2 2022-05-17 11:31:14 150 kr
Budgivare 1 2022-05-17 06:04:11 100 kr
Budgivare 2 2022-05-17 11:31:00 75 kr
Budgivare 1 2022-05-17 06:04:11 50 kr