13 000 kr
Avslutas: 01 FEB 19:09
Utropspris:  10 000 kr
visningslokaler:  400 kr
Ateljé Lyktan
nr. 597175

Ateljé Lyktan, Anders Pehrson, soffbord, "Bumlingbordet", m. belysning, plast och aluminium, D = 89, H = 51

Kondition: Knoppar saknas, bucklor och repor Ändrat i text 21/1

Budhistorik (33 bud)
Budgivare 7 2022-02-01 19:06:05 13 000 kr
Budgivare 9 2022-01-19 15:01:51 12 500 kr
Budgivare 7 2022-01-17 10:01:09 12 000 kr
Budgivare 9 2022-01-17 21:02:17 12 000 kr
Budgivare 7 2022-01-17 10:01:09 11 500 kr
Budgivare 9 2022-01-17 21:02:07 11 000 kr
Budgivare 7 2022-01-17 10:01:09 10 500 kr
Budgivare 10 2022-01-16 23:40:41 10 000 kr
Budgivare 9 2022-01-16 23:00:12 9 800 kr
Budgivare 10 2022-01-16 23:40:34 9 600 kr
Budgivare 9 2022-01-16 23:00:12 9 400 kr
Budgivare 10 2022-01-16 23:38:21 9 200 kr
Budgivare 9 2022-01-16 23:00:12 9 000 kr
Budgivare 10 2022-01-16 23:38:17 8 800 kr
Budgivare 9 2022-01-16 23:00:12 8 600 kr
Budgivare 10 2022-01-16 23:38:14 8 400 kr
Budgivare 9 2022-01-16 23:00:12 8 200 kr
Budgivare 7 2022-01-16 22:16:53 8 000 kr
Budgivare 7 2022-01-16 22:16:53 6 600 kr
Budgivare 8 2022-01-16 22:45:19 6 400 kr
Budgivare 7 2022-01-16 22:16:53 6 200 kr
Budgivare 6 2022-01-16 22:01:01 6 000 kr
Budgivare 6 2022-01-16 22:01:01 5 200 kr
Budgivare 7 2022-01-16 22:16:41 5 000 kr
Budgivare 6 2022-01-16 22:01:01 450 kr
Budgivare 3 2022-01-16 21:25:15 400 kr
Budgivare 3 2022-01-16 21:25:15 200 kr
Budgivare 5 2022-01-16 21:32:31 175 kr
Budgivare 3 2022-01-16 21:25:15 150 kr
Budgivare 4 2022-01-16 21:27:54 125 kr
Budgivare 3 2022-01-16 21:25:15 100 kr
Budgivare 2 2022-01-16 21:17:50 75 kr
Budgivare 1 2022-01-16 20:50:32 50 kr