2 800 kr
Avslutas: 21 JAN 19:52
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  100 kr
Matservis
nr. 596825

Matservis "Prunus" Stig Lindberg, Gustavsberg, 1900-talets andra hälft, 23-delar

Kondition: Bruksslitage, repor en assiett med nagg, en äggkopp med spricka

Budhistorik (20 bud)
Budgivare 5 2022-01-21 19:31:18 2 800 kr
Budgivare 7 2022-01-20 06:44:53 2 700 kr
Budgivare 5 2022-01-15 18:26:40 2 600 kr
Budgivare 7 2022-01-20 06:44:07 2 600 kr
Budgivare 5 2022-01-15 18:26:40 2 500 kr
Budgivare 7 2022-01-20 06:44:00 2 400 kr
Budgivare 5 2022-01-15 18:26:40 2 200 kr
Budgivare 7 2022-01-20 06:40:54 2 100 kr
Budgivare 5 2022-01-15 18:26:40 1 900 kr
Budgivare 6 2022-01-16 17:45:03 1 800 kr
Budgivare 5 2022-01-15 18:24:39 1 300 kr
Budgivare 3 2022-01-14 22:44:54 1 200 kr
Budgivare 4 2022-01-14 22:43:42 1 100 kr
Budgivare 3 2022-01-14 21:59:01 1 000 kr
Budgivare 2 2022-01-14 20:53:14 950 kr
Budgivare 1 2022-01-14 20:16:22 900 kr
Budgivare 2 2022-01-14 20:53:11 900 kr
Budgivare 1 2022-01-14 20:16:22 850 kr
Budgivare 2 2022-01-14 20:53:07 800 kr
Budgivare 1 2022-01-14 20:16:22 50 kr