650 kr

Avslutas: 20 JAN 21:00
Utropspris:  4 000 kr
visningslokaler:  200 kr
2d, 6h, 9m, 25s
Maud Raphael Jones
nr. 596746

Maud Raphael Jones, olja på duk, 49 x 76

Kondition: Retuscher/lagningar, smärre färgbortfall

Följerätt: JA
Läs mer om följerätt här.

Budhistorik (16 bud)
Budgivare 2 2022-01-13 21:10:18 650 kr
Budgivare 5 2022-01-15 10:09:12 600 kr
Budgivare 2 2022-01-13 21:10:18 550 kr
Budgivare 4 2022-01-13 22:32:24 500 kr
Budgivare 2 2022-01-13 21:10:18 450 kr
Budgivare 3 2022-01-13 21:12:19 400 kr
Budgivare 2 2022-01-13 21:10:18 350 kr
Budgivare 3 2022-01-13 21:12:16 300 kr
Budgivare 2 2022-01-13 21:10:18 250 kr
Budgivare 3 2022-01-13 21:12:13 200 kr
Budgivare 2 2022-01-13 21:10:18 175 kr
Budgivare 3 2022-01-13 21:12:10 150 kr
Budgivare 2 2022-01-13 21:10:18 125 kr
Budgivare 3 2022-01-13 21:12:06 100 kr
Budgivare 2 2022-01-13 21:10:18 75 kr
Budgivare 1 2022-01-13 21:02:27 50 kr