3 500 kr
Avslutas: 20 JAN 19:28
Utropspris:  10 000 kr
visningslokaler:  600 kr
Trumset
nr. 596601

Trumset, Yamaha, Stage Custom, bastrumma, golvpuka, 2 st hängpukor. Cymbalstativ Yamaha, 4 st trumväskor Gewa.

Kondition: Bruksslitage, repor

Budhistorik (37 bud)
Budgivare 10 2022-01-20 19:21:39 3 500 kr
Budgivare 5 2022-01-20 19:25:33 3 400 kr
Budgivare 10 2022-01-20 19:21:39 3 300 kr
Budgivare 5 2022-01-20 19:20:18 3 200 kr
Budgivare 5 2022-01-20 19:20:18 3 000 kr
Budgivare 10 2022-01-20 19:21:23 2 900 kr
Budgivare 5 2022-01-20 12:53:42 2 800 kr
Budgivare 9 2022-01-19 22:35:45 2 700 kr
Budgivare 5 2022-01-19 22:15:45 2 600 kr
Budgivare 8 2022-01-19 19:35:45 2 500 kr
Budgivare 5 2022-01-19 22:15:40 2 500 kr
Budgivare 8 2022-01-19 19:35:45 2 400 kr
Budgivare 5 2022-01-15 22:24:13 2 300 kr
Budgivare 7 2022-01-15 11:34:58 2 200 kr
Budgivare 5 2022-01-14 18:50:28 2 100 kr
Budgivare 6 2022-01-14 18:47:04 2 000 kr
Budgivare 5 2022-01-14 18:50:00 1 900 kr
Budgivare 6 2022-01-14 18:47:04 1 600 kr
Budgivare 5 2022-01-14 18:49:36 1 500 kr
Budgivare 6 2022-01-14 18:47:04 1 100 kr
Budgivare 5 2022-01-14 18:49:04 1 000 kr
Budgivare 6 2022-01-14 18:47:04 950 kr
Budgivare 5 2022-01-14 18:48:55 900 kr
Budgivare 6 2022-01-14 18:47:04 850 kr
Budgivare 5 2022-01-14 16:09:07 800 kr
Budgivare 4 2022-01-14 14:26:14 750 kr
Budgivare 3 2022-01-14 07:55:46 700 kr
Budgivare 4 2022-01-14 14:26:12 700 kr
Budgivare 3 2022-01-14 07:55:46 650 kr
Budgivare 4 2022-01-14 14:26:10 600 kr
Budgivare 3 2022-01-14 07:55:46 550 kr
Budgivare 4 2022-01-14 14:26:07 500 kr
Budgivare 3 2022-01-14 07:55:46 450 kr
Budgivare 2 2022-01-13 22:08:42 400 kr
Budgivare 2 2022-01-13 22:08:42 300 kr
Budgivare 1 2022-01-13 21:38:04 250 kr
Budgivare 1 2022-01-13 21:38:04 50 kr