11 000 kr

Avslutas: 18 JAN 20:36
Utropspris:  15 000 kr
visningslokaler:  100 kr
5h, 43m, 40s
Marc Chagall
nr. 596344

Marc Chagall (1887-1985) etsning, L Envoleé, 8/35, tryck på Japan-papper, plåtmått 27 X 37 cm signerad och numrerad med blyerts

Kondition: Ej examinerad ur ram

Följerätt: JA
Läs mer om följerätt här.

Budhistorik (27 bud)
Budgivare 10 2022-01-14 16:50:33 11 000 kr
Budgivare 9 2022-01-14 04:05:01 10 500 kr
Budgivare 9 2022-01-14 04:05:01 10 000 kr
Budgivare 10 2022-01-14 16:50:23 9 800 kr
Budgivare 9 2022-01-14 04:05:01 9 000 kr
Budgivare 10 2022-01-14 16:50:09 8 800 kr
Budgivare 9 2022-01-14 04:05:01 8 000 kr
Budgivare 8 2022-01-14 00:03:17 4 000 kr
Budgivare 8 2022-01-14 00:03:13 3 900 kr
Budgivare 7 2022-01-13 18:35:49 3 800 kr
Budgivare 6 2022-01-12 23:17:03 2 800 kr
Budgivare 5 2022-01-12 20:18:59 2 000 kr
Budgivare 5 2022-01-12 20:18:46 1 900 kr
Budgivare 5 2022-01-12 20:18:41 1 800 kr
Budgivare 5 2022-01-12 20:18:37 1 700 kr
Budgivare 4 2022-01-12 16:53:56 1 600 kr
Budgivare 4 2022-01-12 16:53:45 1 400 kr
Budgivare 4 2022-01-12 16:53:36 950 kr
Budgivare 4 2022-01-12 16:53:28 900 kr
Budgivare 4 2022-01-12 16:53:20 650 kr
Budgivare 4 2022-01-12 16:53:14 600 kr
Budgivare 3 2022-01-11 23:41:49 550 kr
Budgivare 2 2022-01-11 23:34:53 500 kr
Budgivare 2 2022-01-11 23:34:44 125 kr
Budgivare 2 2022-01-11 23:34:28 100 kr
Budgivare 2 2022-01-11 23:34:23 75 kr
Budgivare 1 2022-01-11 20:55:28 50 kr
Bevakningspriset på 8 000 kr är uppnått.