1 100 kr
Avslutas: 29 NOV 20:08
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  50 kr
Väggtelefon
nr. 587496

Väggtelefon, trä och metall, 1900-talets början, Troligtvis L.M Ericsson, L=68cm

Kondition: Bruksslitage, ej testad

Budhistorik (18 bud)
Budgivare 5 2021-11-29 18:53:53 1 100 kr
Budgivare 6 2021-11-24 16:47:49 1 000 kr
Budgivare 8 2021-11-27 23:36:34 950 kr
Budgivare 6 2021-11-24 16:47:49 900 kr
Budgivare 7 2021-11-24 20:53:35 850 kr
Budgivare 6 2021-11-24 16:47:49 800 kr
Budgivare 5 2021-11-24 14:19:29 750 kr
Budgivare 6 2021-11-24 16:47:33 700 kr
Budgivare 5 2021-11-24 14:19:29 450 kr
Budgivare 6 2021-11-24 16:47:19 400 kr
Budgivare 5 2021-11-24 14:19:29 350 kr
Budgivare 4 2021-11-23 21:39:19 300 kr
Budgivare 3 2021-11-22 22:20:12 250 kr
Budgivare 2 2021-11-22 21:59:28 200 kr
Budgivare 3 2021-11-22 22:20:09 200 kr
Budgivare 2 2021-11-22 21:59:28 175 kr
Budgivare 1 2021-11-22 20:21:57 150 kr
Budgivare 1 2021-11-22 20:21:57 50 kr