600 kr
Avslutas: 28 OKT 19:30
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  50 kr
Kompass
nr. 580866

Kompass, Neptun, mässing, monterad i trälåda, 1900-tal, 16 X 16 X 12 cm

Kondition: Ytslitage

Budgivare 5 2021-10-27 19:24:42 600 kr
Budgivare 4 2021-10-23 18:27:25 550 kr
Budgivare 1 2021-10-21 19:43:54 500 kr
Budgivare 4 2021-10-23 18:27:21 500 kr
Budgivare 1 2021-10-21 19:43:54 450 kr
Budgivare 4 2021-10-23 18:27:17 400 kr
Budgivare 1 2021-10-21 19:43:54 350 kr
Budgivare 3 2021-10-21 20:01:15 300 kr
Budgivare 1 2021-10-21 19:43:54 100 kr
Budgivare 2 2021-10-21 19:55:44 75 kr
Budgivare 1 2021-10-21 19:43:54 50 kr