4 100 kr
Avslutas: 23 OKT 19:25
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  50 kr
Modell
nr. 579738

Modell av fyr, Sandhammaren, metall, 1900/2000-tal, höjd 56 cm

Kondition: Mindre ytslitage

Budhistorik (45 bud)
Budgivare 7 2021-10-23 19:22:30 4 100 kr
Budgivare 8 2021-10-23 19:22:12 4 000 kr
Budgivare 7 2021-10-23 19:22:19 4 000 kr
Budgivare 8 2021-10-23 19:22:12 3 600 kr
Budgivare 7 2021-10-23 19:20:31 3 500 kr
Budgivare 8 2021-10-23 19:22:03 3 400 kr
Budgivare 7 2021-10-23 19:20:31 3 300 kr
Budgivare 8 2021-10-23 19:21:26 3 200 kr
Budgivare 7 2021-10-23 19:20:31 3 100 kr
Budgivare 9 2021-10-23 19:21:03 3 000 kr
Budgivare 7 2021-10-23 19:18:51 2 900 kr
Budgivare 9 2021-10-23 19:20:08 2 800 kr
Budgivare 7 2021-10-23 19:18:51 2 700 kr
Budgivare 9 2021-10-23 19:19:40 2 600 kr
Budgivare 7 2021-10-23 19:18:14 2 500 kr
Budgivare 8 2021-10-23 19:18:17 2 400 kr
Budgivare 7 2021-10-23 19:17:29 2 100 kr
Budgivare 8 2021-10-23 19:17:59 2 000 kr
Budgivare 7 2021-10-23 19:17:29 1 900 kr
Budgivare 8 2021-10-23 19:17:47 1 800 kr
Budgivare 7 2021-10-23 19:17:29 1 700 kr
Budgivare 9 2021-10-23 15:36:20 1 600 kr
Budgivare 7 2021-10-23 19:17:06 1 500 kr
Budgivare 9 2021-10-23 15:36:20 950 kr
Budgivare 8 2021-10-22 18:39:26 900 kr
Budgivare 5 2021-10-22 09:53:24 850 kr
Budgivare 8 2021-10-21 20:30:31 800 kr
Budgivare 5 2021-10-21 06:31:52 750 kr
Budgivare 8 2021-10-20 20:05:47 700 kr
Budgivare 7 2021-10-19 17:15:23 650 kr
Budgivare 5 2021-10-19 18:05:59 600 kr
Budgivare 7 2021-10-19 17:15:23 550 kr
Budgivare 6 2021-10-19 10:12:00 500 kr
Budgivare 5 2021-10-18 16:49:40 450 kr
Budgivare 4 2021-10-18 16:34:15 400 kr
Budgivare 5 2021-10-18 09:42:48 350 kr
Budgivare 4 2021-10-16 22:00:46 300 kr
Budgivare 2 2021-10-16 19:32:22 250 kr
Budgivare 4 2021-10-16 22:00:42 200 kr
Budgivare 2 2021-10-16 19:32:22 175 kr
Budgivare 4 2021-10-16 22:00:37 150 kr
Budgivare 2 2021-10-16 19:32:22 125 kr
Budgivare 3 2021-10-16 21:09:02 100 kr
Budgivare 2 2021-10-16 19:32:22 75 kr
Budgivare 1 2021-10-16 19:26:08 50 kr