800 kr
Avslutas: 25 SEP 19:58
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  50 kr
Bordspendyl
nr. 574214

Bordspendyl, 1800-tal, bronserad zink, höjd 41 cm

Kondition: Ytslitage, ej testad, nyckel saknas

Budgivare 2 2021-09-24 20:04:24 800 kr
Budgivare 3 2021-09-18 21:38:53 750 kr
Budgivare 2 2021-09-18 20:19:00 700 kr
Budgivare 3 2021-09-18 21:38:50 700 kr
Budgivare 2 2021-09-18 20:19:00 650 kr
Budgivare 3 2021-09-18 21:38:45 600 kr
Budgivare 2 2021-09-18 20:19:00 450 kr
Budgivare 1 2021-09-18 20:04:39 400 kr
Budgivare 1 2021-09-18 20:04:39 50 kr