400 kr
Avslutas: 24 SEP 20:26
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  50 kr
Väggpendyl
nr. 574061

Väggpendyl och taklampa, 1900-talets andra hälft, lampans diameter 50 cm

Kondition: Bruksslitage ej testade

Budgivare 4 2021-09-24 20:22:20 400 kr
Budgivare 2 2021-09-24 19:54:15 350 kr
Budgivare 3 2021-09-24 19:28:29 300 kr
Budgivare 2 2021-09-23 23:56:24 250 kr
Budgivare 1 2021-09-23 20:59:08 200 kr
Budgivare 1 2021-09-23 20:59:08 150 kr
Budgivare 2 2021-09-23 23:56:16 125 kr
Budgivare 1 2021-09-23 20:59:08 100 kr
Budgivare 2 2021-09-21 00:09:13 75 kr
Budgivare 1 2021-09-17 21:34:54 50 kr