550 kr
Avslutas: 24 SEP 20:12
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  50 kr
Flygplansmodell
nr. 574052

Flygplansmodell, bemålat trä, 1900-talets mitt, bredd 46 cm

Kondition: Ytslitage, propellrar saknas

Budgivare 8 2021-09-24 17:44:46 550 kr
Budgivare 6 2021-09-24 19:40:43 500 kr
Budgivare 8 2021-09-24 17:44:46 450 kr
Budgivare 7 2021-09-24 17:34:10 400 kr
Budgivare 5 2021-09-22 22:03:00 350 kr
Budgivare 5 2021-09-22 22:03:00 300 kr
Budgivare 6 2021-09-24 16:49:17 250 kr
Budgivare 5 2021-09-22 22:03:00 150 kr
Budgivare 4 2021-09-21 03:36:42 125 kr
Budgivare 3 2021-09-18 09:37:56 100 kr
Budgivare 2 2021-09-18 07:21:56 75 kr
Budgivare 1 2021-09-17 20:56:32 50 kr