600 kr
Avslutas: 24 SEP 20:08
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  50 kr
Flygplansmodeller
nr. 574049

Flygplansmodeller, bemålat trä, 1900-talets mitt, bredd 26 cm och mindre

Kondition: Ytslitage

Budgivare 5 2021-09-24 19:42:48 600 kr
Budgivare 4 2021-09-24 19:58:13 550 kr
Budgivare 5 2021-09-24 17:43:25 500 kr
Budgivare 6 2021-09-24 19:39:28 450 kr
Budgivare 5 2021-09-24 17:43:25 150 kr
Budgivare 4 2021-09-24 15:00:06 125 kr
Budgivare 3 2021-09-24 01:52:57 100 kr
Budgivare 2 2021-09-21 03:35:46 75 kr
Budgivare 1 2021-09-18 12:26:20 50 kr