400 kr
Avslutas: 24 SEP 20:06
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  50 kr
Flygplansmodeller
nr. 574048

Flygplansmodeller, bemålat trä, 1900-talets mitt, bredd 24 cm och mindre

Kondition: Ytslitage

Budgivare 4 2021-09-24 17:46:01 400 kr
Budgivare 5 2021-09-24 19:39:44 350 kr
Budgivare 4 2021-09-24 17:46:01 150 kr
Budgivare 3 2021-09-24 08:23:10 125 kr
Budgivare 3 2021-09-21 17:04:05 100 kr
Budgivare 2 2021-09-21 03:36:08 75 kr
Budgivare 1 2021-09-18 12:26:31 50 kr