750 kr
Avslutas: 24 SEP 20:04
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  50 kr
Flygplansmodeller
nr. 574047

Flygplansmodeller, bemålat trä, 1900-talets mitt, bredd 16 cm och mindre

Kondition: Ytslitage

Budgivare 4 2021-09-24 19:42:16 750 kr
Budgivare 1 2021-09-24 19:55:25 700 kr
Budgivare 4 2021-09-24 17:42:48 650 kr
Budgivare 3 2021-09-24 19:41:02 600 kr
Budgivare 4 2021-09-24 17:42:48 500 kr
Budgivare 3 2021-09-24 19:40:55 450 kr
Budgivare 4 2021-09-24 17:42:48 300 kr
Budgivare 3 2021-09-24 16:44:23 250 kr
Budgivare 3 2021-09-24 16:44:23 200 kr
Budgivare 1 2021-09-17 22:19:44 175 kr
Budgivare 1 2021-09-17 22:19:44 100 kr
Budgivare 2 2021-09-18 09:37:21 75 kr
Budgivare 1 2021-09-17 22:19:44 50 kr