550 kr
Avslutas: 21 SEP 20:52
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  50 kr
Fickur
nr. 573441

Fickur 2 st, silver, diameter 50 mm och mindre, klocknyckel i for av revolver

Kondition: Bruksslitage, skador, ej testade

Budgivare 1 2021-09-19 19:17:32 550 kr
Budgivare 7 2021-09-21 20:49:58 500 kr
Budgivare 1 2021-09-19 19:17:32 450 kr
Budgivare 6 2021-09-21 20:44:22 400 kr
Budgivare 1 2021-09-19 19:17:32 350 kr
Budgivare 6 2021-09-21 20:44:04 300 kr
Budgivare 1 2021-09-19 19:17:32 250 kr
Budgivare 4 2021-09-16 22:19:18 200 kr
Budgivare 5 2021-09-17 16:59:38 200 kr
Budgivare 4 2021-09-16 22:19:18 175 kr
Budgivare 2 2021-09-16 08:07:38 150 kr
Budgivare 2 2021-09-16 08:07:34 125 kr
Budgivare 3 2021-09-15 15:31:29 100 kr
Budgivare 2 2021-09-15 08:51:01 75 kr
Budgivare 1 2021-09-14 21:40:01 50 kr