2 100 kr
Avslutas: 21 SEP 20:26
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  50 kr
Halsband
nr. 573404

Halsband, armband, ett örhänge, ostämplade, troligtvis förgyllt silver och granater, 1900-talets början

Kondition: Bruksslitage

Budhistorik (33 bud)
Budgivare 1 2021-09-21 20:23:15 2 100 kr
Budgivare 10 2021-09-21 20:21:12 2 000 kr
Budgivare 1 2021-09-21 20:23:09 2 000 kr
Budgivare 10 2021-09-21 20:21:12 1 900 kr
Budgivare 1 2021-09-21 20:22:53 1 800 kr
Budgivare 10 2021-09-21 20:21:04 1 600 kr
Budgivare 1 2021-09-21 15:36:13 1 500 kr
Budgivare 10 2021-09-21 20:20:57 1 500 kr
Budgivare 1 2021-09-21 15:36:13 1 400 kr
Budgivare 9 2021-09-21 13:44:14 1 300 kr
Budgivare 8 2021-09-20 21:57:48 1 200 kr
Budgivare 1 2021-09-20 14:07:49 1 100 kr
Budgivare 7 2021-09-16 12:32:38 1 000 kr
Budgivare 7 2021-09-16 12:32:38 850 kr
Budgivare 1 2021-09-15 11:28:20 800 kr
Budgivare 7 2021-09-16 12:32:15 800 kr
Budgivare 1 2021-09-15 11:28:20 750 kr
Budgivare 7 2021-09-16 12:32:00 700 kr
Budgivare 1 2021-09-15 11:28:20 650 kr
Budgivare 7 2021-09-16 12:31:39 600 kr
Budgivare 1 2021-09-15 11:28:20 550 kr
Budgivare 6 2021-09-15 21:41:47 500 kr
Budgivare 1 2021-09-15 11:28:20 450 kr
Budgivare 6 2021-09-15 21:38:11 400 kr
Budgivare 1 2021-09-15 11:28:20 300 kr
Budgivare 5 2021-09-15 19:18:27 250 kr
Budgivare 1 2021-09-15 11:28:20 200 kr
Budgivare 4 2021-09-15 18:53:39 175 kr
Budgivare 1 2021-09-15 11:28:20 150 kr
Budgivare 3 2021-09-15 18:25:16 125 kr
Budgivare 1 2021-09-15 11:28:20 100 kr
Budgivare 2 2021-09-15 13:04:18 75 kr
Budgivare 1 2021-09-15 11:28:20 50 kr