4 100 kr
Avslutas: 21 SEP 20:19
Utropspris:  3 000 kr
visningslokaler:  50 kr
Herrarmbandsur Omega
nr. 573400

Herrarmbandsur Omega, 1940-tal, stål, manuell, diameter 35 mm

Kondition: Bruksslitage repor, utbytt krona (ej original) fungerar vid enklare test, Sikö garanterar ej funktionen, gåvogravyr

Budhistorik (28 bud)
Budgivare 9 2021-09-21 20:16:08 4 100 kr
Budgivare 7 2021-09-21 20:13:54 4 000 kr
Budgivare 7 2021-09-21 20:13:54 3 600 kr
Budgivare 8 2021-09-21 20:11:13 3 500 kr
Budgivare 8 2021-09-21 20:11:13 3 100 kr
Budgivare 6 2021-09-21 19:41:59 3 000 kr
Budgivare 6 2021-09-21 19:41:59 2 900 kr
Budgivare 7 2021-09-21 18:58:02 2 800 kr
Budgivare 6 2021-09-21 17:30:46 2 700 kr
Budgivare 1 2021-09-19 19:14:09 2 600 kr
Budgivare 6 2021-09-21 17:30:30 2 500 kr
Budgivare 1 2021-09-19 19:14:09 2 400 kr
Budgivare 5 2021-09-21 13:42:46 2 300 kr
Budgivare 1 2021-09-19 19:14:09 2 200 kr
Budgivare 5 2021-09-21 13:42:39 2 100 kr
Budgivare 1 2021-09-17 10:22:27 2 000 kr
Budgivare 4 2021-09-15 18:27:06 1 900 kr
Budgivare 4 2021-09-15 18:27:06 1 700 kr
Budgivare 3 2021-09-14 22:30:17 1 600 kr
Budgivare 2 2021-09-14 20:59:24 1 500 kr
Budgivare 3 2021-09-14 22:30:12 1 500 kr
Budgivare 2 2021-09-14 20:59:24 1 200 kr
Budgivare 3 2021-09-14 22:29:48 1 100 kr
Budgivare 2 2021-09-14 20:59:24 850 kr
Budgivare 3 2021-09-14 22:29:38 800 kr
Budgivare 2 2021-09-14 20:59:24 400 kr
Budgivare 1 2021-09-14 20:41:12 350 kr
Budgivare 1 2021-09-14 20:41:12 50 kr