175 kr
Avslutas: 20 SEP 20:01
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  50 kr
Årsur Schatz
nr. 573212

Årsur Schatz, Mässing, Glas, H=26, 1900-talets mitt / senare hälft

Kondition: Bruksslitage, ej testad

Budgivare 1 2021-09-19 19:13:10 175 kr
Budgivare 4 2021-09-20 19:58:27 150 kr
Budgivare 1 2021-09-19 19:13:10 125 kr
Budgivare 3 2021-09-16 02:22:23 100 kr
Budgivare 2 2021-09-14 00:13:05 75 kr
Budgivare 1 2021-09-13 22:04:46 50 kr