350 kr
Avslutas: 20 SEP 19:40
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  200 kr
Väskor
nr. 573194

Väskor 5st, 1900-talets mitt / första hälft, 80x52x23 och mindre

Kondition: Åldersrelaterat bruksslitage

Budgivare 6 2021-09-20 19:30:16 350 kr
Budgivare 7 2021-09-20 18:41:19 300 kr
Budgivare 5 2021-09-19 23:02:50 250 kr
Budgivare 6 2021-09-20 09:33:37 250 kr
Budgivare 5 2021-09-19 23:02:50 200 kr
Budgivare 6 2021-09-20 09:31:23 175 kr
Budgivare 5 2021-09-19 23:02:50 150 kr
Budgivare 4 2021-09-19 15:00:40 125 kr
Budgivare 3 2021-09-16 02:25:11 100 kr
Budgivare 1 2021-09-14 00:59:33 75 kr
Budgivare 2 2021-09-15 20:59:15 75 kr
Budgivare 1 2021-09-14 00:59:12 50 kr