125 kr
Avslutas: 19 SEP 20:32
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  50 kr
Väggur
nr. 573118

Väggur, 18/1900-tal, Junghans, H=60, 1 nyckel

Kondition: Bruksslitage, ej testad

Budgivare 1 2021-09-19 09:45:02 125 kr
Budgivare 3 2021-09-19 06:42:39 100 kr
Budgivare 2 2021-09-18 19:41:08 75 kr
Budgivare 1 2021-09-12 21:22:18 50 kr