250 kr
Avslutas: 19 SEP 20:28
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  50 kr
Väggur
nr. 573116

Väggur, 18/1900-tal, H=73, 1 nyckel

Kondition: Bruksslitage, ej testad

Budgivare 1 2021-09-12 20:36:51 250 kr
Budgivare 4 2021-09-18 03:43:28 250 kr
Budgivare 1 2021-09-12 20:36:51 200 kr
Budgivare 4 2021-09-18 03:43:13 175 kr
Budgivare 1 2021-09-12 20:36:51 150 kr
Budgivare 3 2021-09-13 17:35:32 125 kr
Budgivare 1 2021-09-12 20:36:51 100 kr
Budgivare 2 2021-09-12 20:52:24 75 kr
Budgivare 1 2021-09-12 20:36:51 50 kr