200 kr
Avslutas: 29 JUL 20:46
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  150 kr
Solstol
nr. 564195

Solstol, FIAM, "Spagetti", 1900-talets senare del, H=96, L=160 cm

Kondition: Väderbiten, skador på armstöd, rost, delvis solblekt

Budgivare 1 2021-07-23 12:18:30 200 kr
Budgivare 4 2021-07-28 00:16:34 175 kr
Budgivare 1 2021-07-23 12:18:30 150 kr
Budgivare 3 2021-07-26 08:57:37 125 kr
Budgivare 1 2021-07-16 20:26:29 100 kr
Budgivare 2 2021-07-17 09:32:49 75 kr
Budgivare 1 2021-07-16 20:26:29 50 kr