2 100 kr
Avslutas: 29 JUL 20:00
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  50 kr
Kungabrev
nr. 564062

Kungabrev, två st, 1900-talets början, Oscar II och Gustav V

Kondition: Mindre bruksslitage

Budhistorik (36 bud)
Budgivare 6 2021-07-29 19:57:33 2 100 kr
Budgivare 5 2021-07-29 19:54:57 2 000 kr
Budgivare 7 2021-07-29 19:53:55 1 900 kr
Budgivare 6 2021-07-29 19:53:26 1 800 kr
Budgivare 5 2021-07-29 19:53:03 1 700 kr
Budgivare 7 2021-07-29 19:51:41 1 600 kr
Budgivare 5 2021-07-29 19:51:24 1 500 kr
Budgivare 7 2021-07-29 19:51:01 1 400 kr
Budgivare 6 2021-07-29 19:50:21 1 300 kr
Budgivare 5 2021-07-29 19:50:04 1 200 kr
Budgivare 6 2021-07-29 19:48:14 1 100 kr
Budgivare 5 2021-07-29 19:49:25 1 100 kr
Budgivare 6 2021-07-29 19:48:14 1 000 kr
Budgivare 7 2021-07-29 19:46:56 950 kr
Budgivare 6 2021-07-29 19:45:25 900 kr
Budgivare 5 2021-07-29 19:24:53 850 kr
Budgivare 6 2021-07-29 19:08:58 800 kr
Budgivare 5 2021-07-29 19:24:47 800 kr
Budgivare 6 2021-07-29 19:08:58 750 kr
Budgivare 5 2021-07-29 19:24:36 700 kr
Budgivare 6 2021-07-29 19:08:52 650 kr
Budgivare 5 2021-07-28 22:45:39 600 kr
Budgivare 2 2021-07-16 18:09:26 550 kr
Budgivare 5 2021-07-28 22:45:23 500 kr
Budgivare 2 2021-07-16 18:09:26 450 kr
Budgivare 5 2021-07-28 22:45:09 400 kr
Budgivare 2 2021-07-16 18:09:26 350 kr
Budgivare 5 2021-07-28 22:44:53 300 kr
Budgivare 2 2021-07-16 18:09:26 250 kr
Budgivare 4 2021-07-25 18:58:49 200 kr
Budgivare 2 2021-07-16 18:09:26 175 kr
Budgivare 4 2021-07-25 18:58:44 150 kr
Budgivare 2 2021-07-16 18:09:26 125 kr
Budgivare 3 2021-07-18 21:30:38 100 kr
Budgivare 2 2021-07-16 18:08:44 75 kr
Budgivare 1 2021-07-09 13:17:40 50 kr