1 700 kr
Avslutas: 29 JUL 19:53
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  50 kr
Kungabrev
nr. 564061

Kungabrev, två st, 1900-talets början, Oscar II och Gustaf V

Kondition: Mindre bruksslitage

Budhistorik (31 bud)
Budgivare 7 2021-07-29 19:50:00 1 700 kr
Budgivare 8 2021-07-29 19:49:19 1 600 kr
Budgivare 7 2021-07-29 19:49:03 1 500 kr
Budgivare 8 2021-07-29 19:47:07 1 400 kr
Budgivare 7 2021-07-29 19:46:48 1 300 kr
Budgivare 8 2021-07-29 19:46:35 1 200 kr
Budgivare 7 2021-07-29 19:46:20 1 100 kr
Budgivare 8 2021-07-29 19:45:59 1 000 kr
Budgivare 7 2021-07-29 19:45:16 950 kr
Budgivare 8 2021-07-29 19:45:06 900 kr
Budgivare 6 2021-07-29 19:23:47 850 kr
Budgivare 7 2021-07-29 19:08:39 800 kr
Budgivare 6 2021-07-29 19:23:42 800 kr
Budgivare 7 2021-07-29 19:08:39 750 kr
Budgivare 6 2021-07-29 19:23:33 700 kr
Budgivare 7 2021-07-29 19:08:39 650 kr
Budgivare 6 2021-07-28 22:44:17 600 kr
Budgivare 3 2021-07-16 18:10:08 550 kr
Budgivare 6 2021-07-28 22:44:07 550 kr
Budgivare 3 2021-07-16 18:10:08 500 kr
Budgivare 6 2021-07-28 22:43:45 450 kr
Budgivare 3 2021-07-16 18:10:08 400 kr
Budgivare 5 2021-07-28 17:48:09 350 kr
Budgivare 3 2021-07-16 18:10:08 300 kr
Budgivare 5 2021-07-28 17:47:58 250 kr
Budgivare 3 2021-07-16 18:10:08 175 kr
Budgivare 4 2021-07-18 21:30:13 150 kr
Budgivare 3 2021-07-16 18:10:08 125 kr
Budgivare 2 2021-07-09 21:04:42 100 kr
Budgivare 2 2021-07-09 21:04:42 75 kr
Budgivare 1 2021-07-09 13:18:04 50 kr