950 kr
Avslutas: 29 JUL 19:47
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  50 kr
Kungabrev
nr. 564060

Kungabrev, tre st, 1900-talets början, Gustaf V

Kondition: Mindre bruksslitage

Budhistorik (25 bud)
Budgivare 7 2021-07-29 19:44:59 950 kr
Budgivare 6 2021-07-29 19:31:50 900 kr
Budgivare 7 2021-07-29 19:41:56 900 kr
Budgivare 6 2021-07-29 19:23:07 850 kr
Budgivare 7 2021-07-29 19:08:17 800 kr
Budgivare 6 2021-07-29 19:22:58 800 kr
Budgivare 7 2021-07-29 19:08:17 750 kr
Budgivare 6 2021-07-29 19:22:47 700 kr
Budgivare 7 2021-07-29 19:07:56 650 kr
Budgivare 6 2021-07-28 22:40:23 600 kr
Budgivare 3 2021-07-16 18:10:40 550 kr
Budgivare 6 2021-07-28 22:40:05 550 kr
Budgivare 3 2021-07-16 18:10:40 500 kr
Budgivare 6 2021-07-28 22:39:48 450 kr
Budgivare 3 2021-07-16 18:10:40 400 kr
Budgivare 6 2021-07-28 22:39:34 350 kr
Budgivare 3 2021-07-16 18:10:40 300 kr
Budgivare 6 2021-07-28 22:39:13 250 kr
Budgivare 3 2021-07-16 18:10:40 200 kr
Budgivare 5 2021-07-23 20:55:44 175 kr
Budgivare 3 2021-07-16 18:10:40 150 kr
Budgivare 4 2021-07-18 21:30:48 125 kr
Budgivare 3 2021-07-16 18:10:40 100 kr
Budgivare 2 2021-07-11 12:32:19 75 kr
Budgivare 1 2021-07-09 13:17:56 50 kr