2 000 kr
Avslutas: 01 AUG 20:32
Utropspris:  4 000 kr
visningslokaler:  100 kr
Bordspendyl Nicod Paris
nr. 564027

Bordspendyl Nicod Paris marmor med brännförgyllda bronser H=53

Kondition: naggar, troligen fel pendel

Budhistorik (19 bud)
Budgivare 5 2021-07-21 18:58:24 2 000 kr
Budgivare 6 2021-08-01 20:22:51 2 000 kr
Budgivare 5 2021-07-21 18:58:24 1 900 kr
Budgivare 6 2021-08-01 20:22:46 1 800 kr
Budgivare 5 2021-07-21 18:58:24 1 700 kr
Budgivare 4 2021-07-17 09:16:16 1 600 kr
Budgivare 4 2021-07-17 09:16:16 1 100 kr
Budgivare 1 2021-07-07 21:01:13 1 000 kr
Budgivare 1 2021-07-07 21:01:13 800 kr
Budgivare 3 2021-07-08 14:54:55 750 kr
Budgivare 1 2021-07-07 21:01:13 700 kr
Budgivare 2 2021-07-07 23:18:52 650 kr
Budgivare 1 2021-07-07 21:01:13 600 kr
Budgivare 2 2021-07-07 23:18:43 550 kr
Budgivare 1 2021-07-07 21:01:13 500 kr
Budgivare 2 2021-07-07 23:18:39 450 kr
Budgivare 1 2021-07-07 21:01:13 125 kr
Budgivare 2 2021-07-07 23:18:31 100 kr
Budgivare 1 2021-07-07 21:01:13 50 kr