1 400 kr

Avslutas: 28 JUL 19:34
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  200 kr
1d, 22h, 39m, 47s
Fåtölj
nr. 563768

Fåtölj, stålrör, dyna klädd i manchester-tyg, 1900-talets senare hälft, B=88

Kondition: Bruksslitage, fläckar

Budhistorik (27 bud)
Budgivare 14 2021-07-26 18:01:43 1 400 kr
Budgivare 7 2021-07-22 10:50:17 1 300 kr
Budgivare 13 2021-07-20 16:05:24 1 200 kr
Budgivare 12 2021-07-18 22:46:34 1 100 kr
Budgivare 11 2021-07-16 22:17:40 1 000 kr
Budgivare 12 2021-07-18 22:46:09 950 kr
Budgivare 11 2021-07-16 22:17:40 850 kr
Budgivare 9 2021-07-12 22:44:39 800 kr
Budgivare 10 2021-07-12 22:19:41 750 kr
Budgivare 9 2021-07-11 21:36:44 700 kr
Budgivare 8 2021-07-10 21:32:31 650 kr
Budgivare 5 2021-07-07 20:40:27 600 kr
Budgivare 7 2021-07-10 21:09:03 600 kr
Budgivare 5 2021-07-07 20:40:27 550 kr
Budgivare 6 2021-07-10 19:06:07 500 kr
Budgivare 5 2021-07-07 20:40:27 450 kr
Budgivare 3 2021-07-08 09:43:26 400 kr
Budgivare 5 2021-07-07 20:40:27 350 kr
Budgivare 3 2021-07-08 09:43:22 300 kr
Budgivare 5 2021-07-07 20:40:27 250 kr
Budgivare 2 2021-07-07 23:51:43 200 kr
Budgivare 5 2021-07-07 20:40:12 175 kr
Budgivare 3 2021-07-07 16:05:45 150 kr
Budgivare 4 2021-07-07 06:42:05 125 kr
Budgivare 3 2021-07-06 23:11:50 100 kr
Budgivare 2 2021-07-06 21:03:44 75 kr
Budgivare 1 2021-07-06 19:39:57 50 kr