2 100 kr

Avslutas: 27 JUL 21:00
Utropspris:  2 000 kr
visningslokaler:  50 kr
23h, 2m, 9s
Alf Lindberg
nr. 563680

Alf Lindberg, olja på spånskiva, daterad 1979, påskrift atergo, 67x56

Följerätt: JA
Läs mer om följerätt här.

Budhistorik (20 bud)
Budgivare 5 2021-07-19 22:11:38 2 100 kr
Budgivare 1 2021-07-20 17:41:19 2 000 kr
Budgivare 5 2021-07-19 22:11:38 1 900 kr
Budgivare 6 2021-07-20 16:23:37 1 800 kr
Budgivare 5 2021-07-19 22:11:38 1 600 kr
Budgivare 4 2021-07-18 11:47:18 1 500 kr
Budgivare 3 2021-07-11 21:52:12 1 400 kr
Budgivare 1 2021-07-14 22:07:07 1 400 kr
Budgivare 3 2021-07-11 21:52:12 1 300 kr
Budgivare 1 2021-07-14 22:06:07 1 200 kr
Budgivare 3 2021-07-11 21:52:12 1 100 kr
Budgivare 1 2021-07-07 19:16:26 1 000 kr
Budgivare 1 2021-07-07 19:16:26 800 kr
Budgivare 2 2021-07-07 17:57:35 750 kr
Budgivare 1 2021-07-07 19:16:04 700 kr
Budgivare 2 2021-07-07 17:57:35 650 kr
Budgivare 1 2021-07-07 19:15:56 600 kr
Budgivare 2 2021-07-07 17:57:35 450 kr
Budgivare 1 2021-07-06 19:30:02 400 kr
Budgivare 1 2021-07-06 19:30:02 50 kr