1 700 kr
Avslutas: 25 JUL 19:10
Utropspris:  2 000 kr
visningslokaler:  50 kr
Schuco
nr. 563091

Schuco flygplan i orginalförpackning, 2000-tal (Replika), Lufthansa, Elektro Radiant 5600, Lufthansa Vickers Viscount 814, Förpackningens mått = 43x41x15

Kondition: Mindre slitage på orginalförpackningen

Budhistorik (25 bud)
Budgivare 8 2021-07-16 10:17:21 1 700 kr
Budgivare 9 2021-07-25 19:01:37 1 600 kr
Budgivare 8 2021-07-16 10:17:21 1 500 kr
Budgivare 9 2021-07-25 19:01:18 1 400 kr
Budgivare 8 2021-07-16 10:17:21 1 300 kr
Budgivare 9 2021-07-25 19:01:08 1 200 kr
Budgivare 8 2021-07-16 10:17:21 1 100 kr
Budgivare 4 2021-07-24 21:08:38 1 000 kr
Budgivare 8 2021-07-16 10:17:21 800 kr
Budgivare 4 2021-07-24 21:08:06 750 kr
Budgivare 8 2021-07-16 10:17:21 650 kr
Budgivare 4 2021-07-21 18:00:13 600 kr
Budgivare 8 2021-07-16 10:17:21 550 kr
Budgivare 4 2021-07-21 18:00:03 500 kr
Budgivare 8 2021-07-16 10:01:50 450 kr
Budgivare 4 2021-07-04 11:54:05 400 kr
Budgivare 7 2021-07-11 23:01:13 350 kr
Budgivare 4 2021-07-04 11:54:05 250 kr
Budgivare 6 2021-07-06 13:26:36 200 kr
Budgivare 4 2021-07-04 11:54:05 175 kr
Budgivare 5 2021-07-05 02:44:20 150 kr
Budgivare 4 2021-07-04 11:54:05 125 kr
Budgivare 3 2021-07-03 23:49:15 100 kr
Budgivare 2 2021-07-03 20:47:10 75 kr
Budgivare 1 2021-07-03 15:50:33 50 kr