2 400 kr
Avslutas: 24 JUL 19:21
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  200 kr
Fåtölj
nr. 562992

Fåtölj skinn, 19/2000-tal, H=75 D=85

Kondition: Mindre bruksslitage

Budhistorik (31 bud)
Budgivare 6 2021-07-24 14:01:56 2 400 kr
Budgivare 8 2021-07-24 19:18:02 2 300 kr
Budgivare 6 2021-07-24 14:01:56 2 200 kr
Budgivare 8 2021-07-24 19:17:58 2 100 kr
Budgivare 6 2021-07-24 14:01:56 2 000 kr
Budgivare 9 2021-07-24 13:45:33 1 900 kr
Budgivare 9 2021-07-24 13:45:33 1 600 kr
Budgivare 6 2021-07-24 12:48:45 1 500 kr
Budgivare 6 2021-07-24 12:48:45 1 200 kr
Budgivare 9 2021-07-24 11:43:38 1 100 kr
Budgivare 6 2021-07-13 17:13:39 1 000 kr
Budgivare 9 2021-07-24 11:43:29 1 000 kr
Budgivare 6 2021-07-13 17:13:39 950 kr
Budgivare 9 2021-07-24 11:43:23 900 kr
Budgivare 6 2021-07-13 17:13:39 850 kr
Budgivare 8 2021-07-23 19:32:41 800 kr
Budgivare 6 2021-07-13 17:13:39 750 kr
Budgivare 7 2021-07-18 23:17:59 700 kr
Budgivare 6 2021-07-13 17:13:39 650 kr
Budgivare 4 2021-07-07 00:31:12 600 kr
Budgivare 4 2021-07-07 00:31:12 500 kr
Budgivare 6 2021-07-13 17:13:22 450 kr
Budgivare 4 2021-07-07 00:31:12 400 kr
Budgivare 5 2021-07-07 19:25:34 350 kr
Budgivare 4 2021-07-07 00:31:12 300 kr
Budgivare 3 2021-07-06 18:57:04 250 kr
Budgivare 2 2021-07-03 18:58:19 200 kr
Budgivare 3 2021-07-06 18:57:01 200 kr
Budgivare 2 2021-07-03 18:58:19 175 kr
Budgivare 1 2021-07-03 18:02:08 150 kr
Budgivare 1 2021-07-03 18:02:08 50 kr