18 500 kr
Avslutas: 20 JUN 20:37
Utropspris:  20 000 kr
visningslokaler:  300 kr
Josef Thoma
nr. 559794

Josef Thoma, olja på duk, 67 x 104, rammått = 144 x 107

Kondition: Krackeleringar, obet. ramskador

Budhistorik (33 bud)
Budgivare 3 2021-06-17 20:23:49 18 500 kr
Budgivare 7 2021-06-17 22:05:21 18 000 kr
Budgivare 3 2021-06-17 20:23:49 17 500 kr
Budgivare 7 2021-06-17 19:30:34 17 000 kr
Budgivare 3 2021-06-17 16:37:01 16 500 kr
Budgivare 7 2021-06-17 19:30:08 16 500 kr
Budgivare 3 2021-06-17 16:36:44 16 000 kr
Budgivare 7 2021-06-17 13:01:24 15 500 kr
Budgivare 7 2021-06-17 13:01:20 15 000 kr
Budgivare 3 2021-06-15 23:49:57 14 500 kr
Budgivare 7 2021-06-17 11:35:10 14 500 kr
Budgivare 3 2021-06-15 23:49:44 14 000 kr
Budgivare 8 2021-06-15 21:37:21 13 500 kr
Budgivare 3 2021-06-14 20:46:33 13 000 kr
Budgivare 8 2021-06-15 21:37:18 13 000 kr
Budgivare 3 2021-06-14 20:46:33 12 500 kr
Budgivare 7 2021-06-14 20:27:50 12 000 kr
Budgivare 3 2021-06-14 20:46:21 11 500 kr
Budgivare 7 2021-06-14 20:27:50 10 500 kr
Budgivare 3 2021-06-13 21:44:36 10 000 kr
Budgivare 3 2021-06-13 21:44:36 7 200 kr
Budgivare 7 2021-06-14 20:27:35 7 000 kr
Budgivare 3 2021-06-13 21:44:36 3 400 kr
Budgivare 6 2021-06-14 09:42:10 3 300 kr
Budgivare 3 2021-06-13 21:44:36 2 800 kr
Budgivare 5 2021-06-13 23:40:45 2 700 kr
Budgivare 3 2021-06-13 21:44:36 2 600 kr
Budgivare 4 2021-06-13 21:46:08 2 500 kr
Budgivare 3 2021-06-13 21:39:02 2 000 kr
Budgivare 1 2021-06-13 20:47:58 1 900 kr
Budgivare 1 2021-06-13 20:47:58 100 kr
Budgivare 2 2021-06-13 21:14:07 75 kr
Budgivare 1 2021-06-13 20:47:58 50 kr