3 300 kr
Avslutas: 09 MAJ 19:56
Utropspris:  3 000 kr
visningslokaler:  800 kr
Modulsoffa
nr. 551041

Modulsoffa och soffbord, 1970-tal, Ekornes, Norge, ek med stoppade dynor, Bordet stämplat Ekornes, längd 190 + 70 + 70 + 70 cm

Kondition: Bruksslitage, mindre fläckar

Budhistorik (48 bud)
55121 2021-05-09 19:53:55 3 300 kr
55088 2021-05-09 18:36:30 3 200 kr
55121 2021-05-09 19:52:19 3 100 kr
55088 2021-05-09 18:36:30 3 000 kr
55121 2021-05-09 19:50:53 2 900 kr
55088 2021-05-09 18:36:30 2 800 kr
55121 2021-05-09 19:49:34 2 700 kr
55088 2021-05-09 18:36:30 2 600 kr
55121 2021-05-09 19:49:16 2 500 kr
55088 2021-05-09 18:36:30 2 400 kr
55121 2021-05-09 19:48:45 2 300 kr
55088 2021-05-09 18:36:30 2 200 kr
55121 2021-05-09 19:48:39 2 100 kr
55088 2021-05-09 18:36:30 2 000 kr
55121 2021-05-09 19:48:20 1 900 kr
55088 2021-05-09 18:36:30 1 800 kr
55121 2021-05-09 19:47:45 1 700 kr
55088 2021-05-08 21:11:17 1 600 kr
36176 2021-05-09 18:13:27 1 500 kr
55088 2021-05-08 21:11:17 1 400 kr
36176 2021-05-08 20:19:24 1 300 kr
55088 2021-05-08 21:10:49 1 300 kr
36176 2021-05-08 20:18:26 1 200 kr
37382 2021-05-08 19:24:03 1 100 kr
42968 2021-05-08 15:24:03 1 000 kr
37382 2021-05-08 19:23:59 950 kr
42968 2021-05-08 15:24:03 900 kr
55088 2021-05-07 18:58:57 850 kr
36176 2021-05-07 09:17:54 800 kr
55088 2021-05-07 07:12:12 750 kr
42968 2021-05-07 00:09:15 700 kr
36176 2021-05-06 21:38:30 650 kr
42968 2021-05-07 00:09:02 650 kr
36176 2021-05-06 21:38:30 600 kr
42968 2021-05-07 00:08:54 550 kr
36176 2021-05-06 21:38:30 500 kr
42968 2021-05-07 00:08:45 450 kr
36176 2021-05-06 21:38:30 400 kr
42968 2021-05-07 00:08:32 350 kr
36176 2021-05-06 21:37:46 300 kr
9604 2021-05-06 19:55:18 250 kr
14405 2021-05-05 20:55:44 200 kr
42968 2021-05-04 19:39:47 175 kr
5655 2021-05-03 23:44:02 150 kr
10377 2021-05-03 23:23:53 125 kr
40812 2021-05-03 21:07:58 100 kr
38772 2021-05-03 20:05:56 75 kr
49220 2021-05-02 22:50:14 50 kr