4 800 kr
Avslutas: 06 MAJ 21:18
Utropspris:  4 000 kr
visningslokaler:  800 kr
Matsalsmöblemang
nr. 550540

Matsalsmöblemang, Gustaviansk-stil, 1900-tal, Bord med 3 iläggsskivor, 4 karmstolar, 4 stolar, bordets diameter 115 cm

Kondition: Bruksslitage

Budhistorik (37 bud)
58660 2021-05-06 21:10:54 4 800 kr
65080 2021-05-06 11:17:10 4 700 kr
58660 2021-05-01 21:50:17 4 600 kr
65080 2021-05-01 08:06:37 4 500 kr
64692 2021-05-01 11:37:40 4 400 kr
65080 2021-05-01 08:06:37 4 300 kr
64692 2021-05-01 11:37:35 4 200 kr
65080 2021-05-01 08:06:37 4 100 kr
64692 2021-05-01 11:37:18 4 000 kr
65080 2021-05-01 08:06:37 3 900 kr
64692 2021-04-30 23:39:05 3 800 kr
64692 2021-04-30 23:38:46 3 600 kr
65080 2021-04-30 19:03:10 3 500 kr
58660 2021-04-30 19:29:16 3 500 kr
65080 2021-04-30 19:03:10 3 300 kr
58660 2021-04-30 19:28:55 3 200 kr
65080 2021-04-30 19:03:10 3 100 kr
58660 2021-04-30 19:28:41 3 000 kr
65080 2021-04-30 19:03:10 2 600 kr
58660 2021-04-30 19:28:33 2 500 kr
65080 2021-04-30 19:03:10 2 200 kr
58660 2021-04-30 08:05:09 2 100 kr
65080 2021-04-30 19:02:27 2 100 kr
58660 2021-04-30 08:05:09 1 700 kr
65080 2021-04-30 19:02:13 1 600 kr
58660 2021-04-30 08:05:09 1 300 kr
65080 2021-04-30 19:01:59 1 200 kr
58660 2021-04-30 08:05:09 1 100 kr
18029 2021-04-30 11:59:19 1 000 kr
58660 2021-04-30 08:05:09 400 kr
18029 2021-04-30 11:59:03 350 kr
58660 2021-04-30 08:05:09 300 kr
18029 2021-04-30 11:58:56 250 kr
58660 2021-04-30 08:04:45 200 kr
39876 2021-04-29 21:48:52 175 kr
39876 2021-04-29 21:48:52 75 kr
62579 2021-04-29 21:40:57 50 kr